KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746215
nr 1374 6215
Peter Nyborg
(f. 1937), Danmark
Oljemålning, Signerad a tergo 2020, "knights". Olja på duk, 132x55cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:53:57
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr